UROCZYSTOŚCI 3 MAJA 2019

Delegacja szkoły z panią dyrektor Barbarą Jachymiak wraz z przedstawicielami Zarządu Cechu z panem prezesem Franciszkiem Kaletką uczestniczyła w miejskich obchodach kolejnej rocznicy uchwalania Konstytucji 3 Maja. Rozpoczęły się one złożeniem wiązanek kwiatów pod Drzewem Wolności na ul. Kościeliskiej. Następnie uformowano kolumnę na czele z pocztami sztandarowymi, która przeszła do Sanktuarium Najświętszej Rodziny. W kościele tym wszyscy uczestniczyliśmy w Mszy Świętej w intencji Ojczyzny. Po jej zakończeniu przeszliśmy ulicą Krupówki  na Skwer Rotmistrza Pileckiego, gdzie nastąpił dalszy ciąg uroczystości. Po odśpiewaniu Hymnu Narodowego i wysłuchaniu okolicznościowych przemówień, złożono wiązanki kwiatów pod pomnikiem grunwaldzkim. Oficjalną część świętowania zakończyło wspólne odśpiewanie Roty.

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all