Szkolne spotkanie wielkanocne

Szkolne spotkanie wielkanocne

Dnia 17 kwietnia 2019r. w budynku szkoły odbyło się spotkanie wielkanocne. Już od rana grupa uczennic pod kierunkiem pani Magdy Gościej przygotowywała świąteczne smakołyki. W południe były już gotowe pięknie przystrojone stoły. Z pośród zaproszonych gości na spotkanie dotarł pan Franciszek Kaletka – Prezes Zarządu Cechu oraz autor zdjęć pan Józef Piech. Po przywitaniu gości i wygłoszeniu krótkiego, okolicznościowego przemówienia przez panią dyrektor Barbarę Jachymiak, złożyli życzenia wszystkim zebranym przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Wręczyli oni też nauczycielom własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne.  Następie głos zabrał pan Prezes, który swoje wystąpienie również zakończył życzeniami. Po życzeniach złożonych przez panią dyrektor szkoły podzieliliśmy się jajkiem i przeszliśmy do konsumpcji wcześniej przygotowanych dań.

Aktualności

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all